Jízdní řády

Pokud se k nám budete dopravovat hromadnými dopravními prostředky, přijdou Vám vhod následující odkazy. Jízdní řády na této stránce jsou ve formátu Acrobat Reader (přípona pdf). V případě, že nejdou otevřít, doporučujeme stáhnout a nainstalovat tento prohlížeč

Stáhnout Adobe Reader

Nejbližší autobusová zastávka je přímo ve městě Hartmanice asi 50 m od objektu. V následujících odkazech naleznete všechny autobusové spoje, které jezdí do Hartmanic.

Sušice-Petrovice-Hartmanice
Sušice-Hartmanice-Petrovice-Velhartice-Běšiny-Klatovy
Sušice-Dlouhá Ves-Hartmanice-Prášily
Železná Ruda-Prášily-Hartmanice-Sušice

Nejbližší vlaková zastávka je v Sušici, což je přibližně 13 km od našeho objektu. V následujících odkazech naleznete všechny vlakové spoje, které jezdí do Sušice.

Horažďovice předměstí-Sušice-Klatovy-Domažlice

Pokud si chcete vyhledat optimální spojení z jakéhokoliv místa v ČR, můžete využít tento poslední odkaz.

Vyhledání spojení

Individuální doprava

Dále Vám touto cestou můžeme nabídnout zajištění dopravy mikrobusem, kterou provozuje Městký úřad Hartmanice. Možno si objednat např. odvoz z vlakového nádraží Sušice (cca 15 km tam + 15 km zpět), nebo si zorganizovat výlet po okolí (vhodné např. pro dětské tábory), eventuelně lze využít pro dopravu do Hartmanic odkudkoliv z České Republiky.
Obsaditelnost autobusu - 17 míst k sezení + cca 8 k stání. Podmínky objednání : minimálně jeden týden před požadovaným termínem přepravy, platba zálohově v plné výši minimálně jeden týden před požadovaným termínem přepravy, vyúčtování do 1 měsíce dle skutečně ujetých kilometrů a "pročekané" doby.

Aktuální cenová kalkulace
Sazba za 1 km (platí se cesta tam i zpět) 18 Kč     
Čekání 1 hodina 200 Kč     

Prosím, informujte se na aktuální cenu a podmínky, zde uvedené sazby nejsou pravidelně aktualizovány.

[CNW:Counter]